WIN EURASIA Metal Working Fuarı’ndaydık!

image 21 Şub 2015

WIN EURASIA Metal Working Fuarları imalat sanayisinde önemli rol oynayan metal işleme, kaynak ve yüzey işleme sanayilerini aynı çatı altında toplayarak katılımcılara ürünlerini hedef ziyaretçi gruplarına tanıtma imkanı sağlıyor.

Deutsche Messe AG’nin sahip olduğu uluslararası iletişim ağı ile birlikte yürütülen etkin basın ve pazarlama faaliyetleri katılımcılara ve ziyaretçilere yeni teknoloji ve bilgileri paylaşabilecekleri eşsiz bir iş platformu sunan WIN EURASIA Metal Working, 12-15 Şubat 2015 tarihleri arasında düzenlenmiştir.

IMG_6898

Alternatif enerjili araç projelerinde mühendislik tabanlı ilklere imza atmayı kendine misyon edinmiş olan Ae2 Project Team olarak Yıldız Teknik Üniversitesi’ni temsilen TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde aracımızı sergiledik. 4 gün süren fuarda aracımızı yalnızca stantta sergilemekle kalmadık, sürerek de fuar alanında yer alan bir çok holde gezdirdik. Gerek basının, gerekse katılımcıların yoğun ilgisini toplayan aracımız, Shell Eco-marathon için iyi dilekler aldı.

Fuardaki çekilen fotoğrafların tamamına ulaşmak için;

Facebook/Ae2Project | WIN Metal Working 2015 

ae2projecy

Etiketler
Array ( [0] => 3 [1] => 1 [2] => 214 )