Turkcell Blog Ödülleri 2011 Otomotiv Kategorisi 1.si Olduk

image 15 Oca 2012

Turkcell Blog Ödülleri 2011 “Otomotiv Blogları” kategorisinde Ae2Project.Com ile 1. olduk diyerek  öncelikle müjdeyi verelim. Blog ödülleri bu yıl 4. kez düzenlenmekte olup 15 kategoride toplam 1578 blog yarıştı. Otomotiv Blogları kategorisinde yarışan web sitemiz halk oylaması ile ilk 10’a kalmış olup ardından da jüri değerlendirmesi ile de ilk 3’e seçildi. 5 Ocak 2012’de Point Barbaros Hotel’de yapılan gala gecesinde ben ve güneş aracımızın 2011 pilotu H. Serhat Gül ile törene katıldık. Ve sonuçlar açıklandı, birinci seçilmiştik ve plaketimizi almak üzere sahneye çıktık.

Turkcell Blog Ödülleri 2011 “Otomotiv Blogları” kategorisinde Ae2Project.Com ile 1. olduk

Dünden Bugüne, Bugünden Yarına Ae2 Project !

Her ne kadar adına “yarışma” diyor olsakta, biz yarışmak niyetiyle başvuru yapmamıştık. Önemli olan yeni siteler tanımak ve yeni takipçilere projemizi tanıtmaktı. İlk sitemizi kimse hatırlamaz, ama yeri gelmişken hatırlatalım. 29 Ekim 2010 gecesi hazırlayıp, Eco-Marathon 2011’e katılım için yaptığımız başvuru formunda kullanmıştık kendisini. Basit bir siteydi, sonuçta “bir tornavidası bile olmayan” ama araba yapmak hayaliyle yolan çıkan bir topluluğa uygun bir siteydi. “NOSTALJİ” ye tıklayarak geçmişe yolculuk yapabilirsiniz. Ekip olarak kurulduğumuzda hepimizin tek hayali vardı, bir şeyler yapabilmek ve yapabildiğimiz her şeyi paylaşmak. Çok geçmeden de sitemizi yeniledik ve yayına açtık. Şimdi Üretim Günlüklerinden tutun, hazırladığımız sunumlara , faaliyet raporlarına kadar geniş bir yelpazede düzenli olarak içerik akışı sunuyoruz. Bilgi paylaştıkça çoğalır, biz paylaşıyoruz. Siz de yorum ve görüşlerinizi paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Şimdi hedef, Eco – Marathon 2012 Europe – Hollanda. Yeni bir güneş enerjili prototip araç üretimine başlıyoruz, yeni sponsorluklar bulabilirsek üretim süreciyle birlikte çok daha kaliteli, özgün içeriği sizlere sunuyor olacağız.

Başta bizleri destekleyen herkes olmak üzere, projelerimizin daha çok kişiye ulaşmasını sağlayan Turkcell Blog Ödülleri organizasyon ekibine, ödül töreni ardından röportaj yaparak bizleri onurlandıran ShifDelete.Net Ekibine ve Ae2 Project ‘in tüm fedakar üyelerine ve ilk günden beri bizleri ve hayallerimizi destekleyen saygıdeğer sponsorlarımıza teşekkür ederim.

Nezih Darçın | Ae2 Project Ekibi

Türkcell Genel Müdür Yardımcısı sn Koray Öztürkler’in ardından

2,30 – 4,40 arasında ShifDelete.Net ‘in Ae2’yi temsilen benimle yaptığı röportajı izleyebilirsiniz


Array ( [0] => 4 [1] => 214 )