Sponsorlarımız

Başoğlu Kablo, Profil Sanayi ve Tic. A.Ş. 1980 yılından beri faaliyet gösteren, sektöründe 33 yılı aşkın bir süredir kazandığı deneyimle hem ulusal hem de uluslararası alanda söz sahipliği yapan, lokomotif firma konumunda yer almaktadır. En büyük misyonu; kendi sektöründe güvenilir, ürün yelpazesi, hizmet kalitesi ve rekabetçi konumu ile tercih edilen, Avrupa başta olmak üzere tüm dünyada önde gelen, gelişime ve değişime öncülük yapmaktır.

Kurulduğu 1882 yılından bugüne İstanbul Ticaret Odası, (kısaca İTO), Türkiye ekonomisi açısından kazanılan deneyim ve bilginin en önemli adreslerindendir. Güçlü organizasyonu ve sağlam kurumsal hafızası sadece ülkemizin değil, bölge ülkelerinin ticaret hayatında da derin izler bırakmıştır. Bu güçlü alt yapısıyla birlikte İTO, her şeyden önce medeniyetlere başkentlik yapmış İstanbul’un ve onun küresel çaplı ekonomik büyüklüğünün temsilcisidir.

Teknoloji üretme heyecanına ve uçuk hayallere sahip bir öğrenci ekibi olarak 2010’da yola çıktık. Ürettiğimiz kartlarımızı ve robot kitlerimizi satarak kendimize ar-ge bütçesi oluşturma hayaliyle eticaret sitemizi açarak… İyimser senaryolarımız aklımıza geldikçe hala gülüyoruz :).  #üretmektenkorkma

1977 yılında İstanbul’da kurulan Koçel Çelik Eşya Sanayi AŞ, 40 yıllık tecrübesiyle çelik eşya ve mobilya sektöründe hizmet vermektedir. Çekmeceli dolap üreterek sektöre giriş yapan firmamız her geçen yıl ürün yelpazesini genişleterek farklı sektörlere özel ürünler üretmeye devam etmektedir. Kuruluşundan bugüne Türk sanayisinin gelişimine katkıda bulunan ve birçok yeni yatırımı hayata geçiren Koçel Çelik, sektördeki kaliteyi her geçen gün daha da yükseltmektedir.

Termal Kamera teknolojisinin mucidi olan Amerikan firması termal kameralarda yeniliklerinde öncüsüdür. Test ve ölçü aletleri piyasasınada giren Flır Systems bu sektörde de çıkardığı yeni teknolojiler ile Market lideri olmaya adaydır.

Mega Radar 1996’dan beri Türkiye’deki İLK ve TEK elektronik baskılı devre klemensi üreticisidir.  O tarihten itibaren Mega Radar, Türkiye’de elektronik baskılı devre klemensi üreten “tek üretici” olma unvanını korumaktadır. Mega Radar klemensleri, kendi alanında dünya çapında firma ürünleriyle teknik açıdan rekabet edebilecek özelliklere sahip olup bazı özellikleri ve kullanım kolaylığı açısından birçok avantajı bulunmaktadır. Mega Radar, yatırımlarını ve üretim kapasitesini arttırarak ülke ekonomisine de katkı sağlamaktadır.

Test ve ölçü aletleri alanındaki 20 yıllık bilgi ve tecrübeyle kurulan Minerva Elektronik müşterilerine en uygun çözümü en kısa sürede ve en uygun maliyetle sağlamayı hedeflemektedir ve kısa sürede konusunda uzman dünya lideri pek çok üretici firmanın güvenini kazanarak Isothermal Technology Limited (ISOTECH), TIME ELECTRONICS LTD, FLIR SYSTEMS, HT-ITALIA SRL, TESTO, ET-SYSTEM GMBH, MICROTEST CORPORATION, RFLIGHT COMMUNICATION ve MICSIG INSTRUMENTS gibi firmaların Türkiye distribütörü olmuştur.

Türkiye’de Elektroteknik ve Makine Sanayii’nde 1969 yılından bu yana hizmet veren köklü EMAS firması, üretim, montaj ve pazarlama konularında faaliyet gösteren şirketler grubu ile İkitelli İstanbul’da, toplam 15.000 m² kapalı alanda hizmet vermektedir.Çağımızın gerektirdiği tüm inovasyon çalışmalarının altyapısını hazırlayan ve onlarca mühendisin görev aldığı Ar-Ge departmanıyla bu çalışmalarına hız vermektedir.Üretimde Dünya kalite standartlarını uygulayan EMAS, ISO 9001:2008, TSE, TSEK, UL, CSA, VDE, GOST, UKR SEPRO ve CE belgelerine sahip olup, üretim aşamasında kullandığı her türlü malzeme için kalite kontrol ünitesinin devrede olduğu bir sistem kullanmaktadır.

Altair ABD menşeili bir şirket olup 1985 yılında kurulmuş ve 2600 çalışanı olan bir mühendislik şirketidir.  Tam ismi Altair Engineering olan şirket “engineering solution” olarak tanımlanan bir iş yapısına sahip, çeşitli konularda simülasyon ve tasarım çalışmalarının yanında bünyesinde bu işler için geliştirilmiş birçok programa sahiptir.

ST Mühendislik, Altair tarafından geliştirilen mühendislik yazılımlarının Türkiye’deki tek temsilcisidir. Yazılımların satışını, eğitimlerini ve teknik desteğini sağlamaktadır. Deneyimli kadrosuyla Ar-Ge ve ürün geliştirme bölümlerine proje hizmeti sunmaktadır.

“ALIŞAN GRUP ŞİRKETLERİ”nin lokomotif şirketi olan ALIŞAN ULUS. TAŞIMACILIK A.Ş. 1 Nisan 1985 yılında Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. M. Ertuğrul Alışan başkanlığında İstanbul’da kurulmuştur. Türkiye pazarının en önde gelen Lojistik Hizmet Sağlayıcılarından olan firmamız, kısa dönemde Hızlı Tüketim Malları ve Kimyevi Maddeler Lojistiği alanında Pazar lideri olmayı hedeflemiştir. Sürekli büyüme ve gelişmeyi hedefleyen ALIŞAN, Uluslar arası taşımacılıkla başlayan yolculuğuna, bünyesine farklı alanlarda çözümler üretebilen firmaları ve hizmetleri katarak yoluna devam etmektedir.

Evrensel değerlerle donanmış, kendisini sürekli yenileyen, yaşam boyu öğrenmeyi hedef edinmiş, analiz ve sentez yapabilen, yaratıcı, girişimci, sorgulayıcı, etik değerleri özümsemiş, takım çalışmasına yatkın bireyler yetiştiren; Ulusal ve uluslararası işbirliği ve dayanışma anlayışıyla toplumun kalkınmasına ve yaşam kalitesinin yükseltilmesine yönelik eğitim, bilimsel araştırma, teknoloji geliştirme ve sanat çalışmalarına öncülük eden bir üniversite oluşumu gerçekleştirmektir.