Sponsorlarımız

Başoğlu Kablo, Profil Sanayi ve Tic. A.Ş. 1980 yılından beri faaliyet gösteren, sektöründe 33 yılı aşkın bir süredir kazandığı deneyimle hem ulusal hem de uluslararası alanda söz sahipliği yapan, lokomotif firma konumunda yer almaktadır. En büyük misyonu; kendi sektöründe güvenilir, ürün yelpazesi, hizmet kalitesi ve rekabetçi konumu ile tercih edilen, Avrupa başta olmak üzere tüm dünyada önde gelen, gelişime ve değişime öncülük yapmaktır.

Kurulduğu 1882 yılından bugüne İstanbul Ticaret Odası, (kısaca İTO), Türkiye ekonomisi açısından kazanılan deneyim ve bilginin en önemli adreslerindendir. Güçlü organizasyonu ve sağlam kurumsal hafızası sadece ülkemizin değil, bölge ülkelerinin ticaret hayatında da derin izler bırakmıştır. Bu güçlü alt yapısıyla birlikte İTO, her şeyden önce medeniyetlere başkentlik yapmış İstanbul’un ve onun küresel çaplı ekonomik büyüklüğünün temsilcisidir.

Teknoloji üretme heyecanına ve uçuk hayallere sahip bir öğrenci ekibi olarak 2010’da yola çıktık. Ürettiğimiz kartlarımızı ve robot kitlerimizi satarak kendimize ar-ge bütçesi oluşturma hayaliyle eticaret sitemizi açarak… İyimser senaryolarımız aklımıza geldikçe hala gülüyoruz :).  #üretmektenkorkma

“ALIŞAN GRUP ŞİRKETLERİ”nin lokomotif şirketi olan ALIŞAN ULUS. TAŞIMACILIK A.Ş. 1 Nisan 1985 yılında Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. M. Ertuğrul Alışan başkanlığında İstanbul’da kurulmuştur. Türkiye pazarının en önde gelen Lojistik Hizmet Sağlayıcılarından olan firmamız, kısa dönemde Hızlı Tüketim Malları ve Kimyevi Maddeler Lojistiği alanında Pazar lideri olmayı hedeflemiştir. Sürekli büyüme ve gelişmeyi hedefleyen ALIŞAN, Uluslar arası taşımacılıkla başlayan yolculuğuna, bünyesine farklı alanlarda çözümler üretebilen firmaları ve hizmetleri katarak yoluna devam etmektedir.

Mega Radar 1996’dan beri Türkiye’deki İLK ve TEK elektronik baskılı devre klemensi üreticisidir. Mega Radar’ın temelleri ilk olarak 1988 yılında, Mega Ar adıyla atılmıştır. İlerleyen dönemlerde Türkiye’deki baskılı devre klemensindeki dışarıya bağımlılığı gören Mega Ar, 1996 yılında MEGA RADAR Elektrik Elektronik İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti.ni kurma kararı almıştır. O tarihten itibaren Mega Radar, Türkiye’de elektronik baskılı devre klemensi üreten “tek üretici” olma unvanını korumaktadır. Mega Radar klemensleri, kendi alanında dünya çapında firma ürünleriyle teknik açıdan rekabet edebilecek özelliklere sahip olup bazı özellikleri ve kullanım kolaylığı açısından birçok avantajı bulunmaktadır. Mega Radar, yatırımlarını ve üretim kapasitesini arttırarak ülke ekonomisine de katkı sağlamaktadır.

Evrensel değerlerle donanmış, kendisini sürekli yenileyen, yaşam boyu öğrenmeyi hedef edinmiş, analiz ve sentez yapabilen, yaratıcı, girişimci, sorgulayıcı, etik değerleri özümsemiş, takım çalışmasına yatkın bireyler yetiştiren; Ulusal ve uluslararası işbirliği ve dayanışma anlayışıyla toplumun kalkınmasına ve yaşam kalitesinin yükseltilmesine yönelik eğitim, bilimsel araştırma, teknoloji geliştirme ve sanat çalışmalarına öncülük eden bir üniversite oluşumu gerçekleştirmektir.