2015-2016 Sponsorlarımız

Başoğlu Kablo, Profil Sanayi ve Tic. A.Ş. 1980 yılından beri faaliyet gösteren, sektöründe 33 yılı aşkın bir süredir kazandığı deneyimle hem ulusal hem de uluslararası alanda söz sahipliği yapan, lokomotif firma konumunda yer almaktadır. En büyük misyonu; kendi sektöründe güvenilir, ürün yelpazesi, hizmet kalitesi ve rekabetçi konumu ile tercih edilen, Avrupa başta olmak üzere tüm dünyada önde gelen, gelişime ve değişime öncülük yapmaktır.

Sürekli iyileştirme ve gelişmelere açık olan kompozitler ve polimerler yeni milenyumdaki en önemli malzemelerden biri olacaktır. Poliya 1983 yılında bu konuda üretime başlamış ve yaklaşık 30 sene gibi çok kısa bir geçmişe sahip olan bu sektörde uluslararası alanlarda birçok başarıya imza atmıştır.

“ALIŞAN GRUP ŞİRKETLERİ”nin lokomotif şirketi olan ALIŞAN ULUS. TAŞIMACILIK A.Ş. 1 Nisan 1985 yılında Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. M. Ertuğrul Alışan başkanlığında İstanbul’da kurulmuştur. Türkiye pazarının en önde gelen Lojistik Hizmet Sağlayıcılarından olan firmamız, kısa dönemde Hızlı Tüketim Malları ve Kimyevi Maddeler Lojistiği alanında Pazar lideri olmayı hedeflemiştir. Sürekli büyüme ve gelişmeyi hedefleyen ALIŞAN, Uluslar arası taşımacılıkla başlayan yolculuğuna, bünyesine farklı alanlarda çözümler üretebilen firmaları ve hizmetleri katarak yoluna devam etmektedir.

Volkan Işık Akademi, Volkan Işık tarafından 2006 yılında “Otomobil Kullanmak Bir Kültürdür” felsefesinden yola çıkarak kurulmuştur. Volkan Işık Akademi’yi benzerlerinden ayıran en önemli özelliklerden biri, Türkiye’ye özgü problemlere ve koşullara uygun, özel hazırlanmış eğitim programlarına sahip olmasıdır. Volkan Işık Akademi’nin önceliği, müşterilerine en doğru ürün, en doğru eğitim, en doğru kadro ile hizmet vermektir.

Evrensel değerlerle donanmış, kendisini sürekli yenileyen, yaşam boyu öğrenmeyi hedef edinmiş, analiz ve sentez yapabilen, yaratıcı, girişimci, sorgulayıcı, etik değerleri özümsemiş, takım çalışmasına yatkın bireyler yetiştiren; Ulusal ve uluslararası işbirliği ve dayanışma anlayışıyla toplumun kalkınmasına ve yaşam kalitesinin yükseltilmesine yönelik eğitim, bilimsel araştırma, teknoloji geliştirme ve sanat çalışmalarına öncülük eden bir üniversite oluşumu gerçekleştirmektir.