Fuar Günlükleri: Solarex ve Automechanika Fuarlarında Yerimizi Aldık

6 Nis 2018

Kurulduğu yılda Türkiye’nin en verimli aracını üreterek her defasında adından söz ettiren Ae2 Project ekibi olarak, Enerji sektörünün gözde fuarlarından Solarex İstanbul’da ve aynı günlerde yapılan Otomotiv endüstrisinin Dünya çapındaki vitrini Automechanika İstanbul’da iki farklı aracımızla yerimizi aldık.

İçinde İngiltere, Almanya, Mısır ve İsrail gibi 45’in üzerinde ülke vatandaşının katıldığı fuarlarda standlarımızda ziyaretçilerimize araçlarımız hakkında bilgi verdik ve çeşitli firmalarla sponsorluk görüşmesi gerçekleştirdik.

Solarex İstanbul Fuar Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mustafa Atik standımızı ziyarette bulunarak aracımız hakkında bilgi aldı.

Automechanika İstanbul’da çeşitli üniversitelerden katılan elektrikli araç takımlarıyla da görüşüp bilgi alışverişinde bulunduk.

 

Solarex İstanbul’da Mustafa Atik ile birlikte

Solarex İstanbul

İstanbul Fuar Merkezi’nde 11.si gerçekleşen, Voli Fuar’ın organize ettiği, konusunda Türkiye’nin ilk ve tek ihtisas fuarı olan Solarex İstanbul Uluslararası Güneş Enerjisi ve Teknolojileri Fuarı, Fotovoltaiklerden termal teknolojilere kadar birçok alandan 160’i yurtiçi 42’si yurtdışı olmak üzere toplamda 202 katılımcının iştirak ettiği ve toplam 6 bini yabancı toplamda 20 bini aşkın ziyaretçinin takip ettiği profesyonellerin buluştuğu bir arena oldu.

Automechanika İstanbul

Alman menşeili Messe Frankfurt organizasyon firmasının otomotiv endüstrisindeki global markası Automechanika, Frankfurt ve Shangai’den sonra Dünyanın 3. Büyük otomotiv fuarı olarak Hannover Fairs Turkey Fuarcılık işbirliği ile Tüyap’ta 12.si gerçekleştiriliyor. Parça imalatçısı firmalarını bir araya getirmesinin yanı sıra E-Mobility ve Yeni Nesil Teknolojiler konusundaki panelleriyle de ziyaretçilerine katkı sağlıyor.

 

 
 
 
 
 
 

 
 

 
 

 
 

Etiketler
Array ( [0] => 1 [1] => 214 )