“Solarex İstanbul 2014” Fuarındayız

image 9 Nis 2014

7. Uluslararası Güneş Enerjisi ve Teknolojileri Fuarı “Solarex İstanbul”, Dünya’da ve Türkiye’de güneş enerjisi üretimine ilişkin çok çeşitli ürünlerin sergileneceği bir fuar olarak, dünya devlerini ağırlamaya hazırlanıyor.

10 – 12 Nisan 2014 tarihleri arasında, İstanbul Fuar Merkezi’nde T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’nın destekleriyle gerçekleştirilecek olan fuara, yerli ve yabancı pek çok güneş enerjisi firma yetkililerinin yanı sıra, akademisyenler, bürokratlar ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri de iştirak edecek.

İstanbul Fuar Merkezi | 10-12 Nisan 2014 | Çadır T05 | Ae2 Proje Ekibi

Dünya gündeminin birinci sırasında bulunan güneş enerjisi, artan dünya nüfusu ve yakın gelecekte tükenmesi beklenen enerji kaynakları sorunu küresel boyutta değerlendirilmesi gereken bir sorun olarak nitelendirilmektedir. Küresel boyutta değerlendirilen enerji politikaları, dünya genelini etkilemektedir. Bu çerçevede, Solarexİstanbul 2014, Türkiye ve diğer birçok ülkeden çok sayıda üst düzey yetkili ve güneş enerjisi sektöründe faaliyet gösteren firma yetkililerini bir araya getirerek sektörün geleceğine yönelik hususları değerlendirme fırsatı oluşturmaktadır.


Standımızı, yarın başlayacak ve ziyaretçilerine 3 gün süresince 10:00-19:00 saatleri arasında kapılarını açacak olan Solarex İstanbul Fuarı’na hazır hale getirdik.

Ae2 Project ekibi olarak standımıza katılımınızı bekliyoruz.

“Ae2′nin Miladı: Solarex”

Ae2 Project’in bugün elinde bulunan başarı derecelerinde, hem yurt içinde hem de global ölçüde kendinden söz ettiren bir takım olmasında, Solarex Fuarı’nın da katkısı çok fazladır. Eğer hedefiniz “Güneş Enerjili Araç” yapmaksa, sadece bilgi sizi bir yerlere götürmeye yetmeyecektir. Sahip olduğunuz teknik donanım ne kadar kuvvetli olursa olsun bu parlak fikirleri hayata geçirmek için gerekli imkanlar ve birikime sahip değilseniz, projelerinizi hayata geçirmek kolay olmayacaktır. Ekibimizin de kurulduğu tarihten itibaren başarılar elde eden projesi, 2011 yılında katıldığımız 4. Solarex Fuarı ile hayata geçebilme aşamasını gerçekleştirmiştir. Elimizde sadece araç çizimleri ve teknik planlarımızın olduğu 2011 yılında, katıldığımız “Solarex İstanbul 2011″ bizim için tam bir dönüm noktası olmuştur. Yaptığımız teknik çalışmalarımızı, hedeflerimizi ve bu doğrultudaki donanımlarımızı anlatma imkanı bulduğumuz fuarda Ae2 Project, ilk sponsorlarını bulmuş oldu. Daha önce de ekibimize verdiği desteklerden bahsettiğimiz Haldun Abi ile tanışıklığımız ve dostluğumuz yine o yıllara dayanmaktadır.


Ücretsiz E-Bilet için Tıklayın

Array ( [0] => 1 [1] => 214 )