Shell Eco-Marathon’da Yarışlara Doğru

image 22 May 2015

Shell Türkiye tarafından organize edilen Türk Gecesini geride bıraktık. Gecede Technical Inspections ile geçen yoğun günlerimizin stresini attık. Geleneksel lezzetlerimizden Çiğköfte, lahmacun, ayran ve baklavayı tüm takımlara ikram ettik. Türkiye’mizin güzel parçalarını çalıp gecemize katılan yabancı takımlarla birlikte aynı halayın bir parçası olduk. Yeri geldi misket, yeri geldi kolbastı oynandı. Gecemiz hakkında geri dönüşler bizi oldukça mutlu edici ve onurlandırıcıydı.

IMG_0513

 

 

Bu gece organize eden başta Meltem Hanım olmak üzere tüm Shell Türkiye ekibine çok teşekkür ederiz. Fotoğraf albümüzü görmek için Facebook adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hollanda’da Türk Gecesi Foto Albüm

Dün geceyi eğlenceyle, hoş sohbetlerle ve lezzetli geleneksel yiyeceklerimiz ile geçirmemizin ardından bugün de erken saatlerde paddock alanımıza geldik. Aracımızın öğlenden önce son test sürüşüne çıkması için tüm hazırlıklarımızı gerçekleştirdik. Ardından son test sürüşümüz için aracımızı sıraya götürdük.

IMG_7375

Aracımız piste test sürüşleri için son kez çıktı. Aracımız hiçbir sıkıntı yaşamadan 10 turu tamamladı. Araç derecemizi net öğenmek için yarışlara hazırız!

Bugün Shell Türkiye Ülke Başkanı Sayın Ahmet Erdem’de Paddock alanımızda bizi ziyaret etti. Ziyareti ile bizi onurlandıran Ahmet Bey’e çok teşekkür ederiz. Etkinliğe ve Türk ekiplerine yerel basının da oldukça yoğun ilgisini vardı bugün.

CFtGCBGWIAAx-iE

IMG_0393

Aracımızın yarış haklarından ilkini bugün kullacağız. Aracımızın yarış sonuçları için heyecanla bekliyoruz.

Takipte Kalınız!!

https://www.facebook.com/Ae2Project

Etiketler
Array ( [0] => 2 [1] => 3 [2] => 9 [3] => 1 [4] => 10 [5] => 5 [6] => 214 [7] => 11 )