Shell Eco-Marathon Europe’da Türk Gecesi’ne Doğru

image 21 May 2015

Shell Energy Lab Kapılarını Meraklı Gençler için Açtı!

#SEM2015 bugün kapılarını #ShellEnergyLab için ziyaretçilerine açtı. Oldukça yoğun katılımın olduğu Energy Lab’ta genç öğrencilerden, mühendislere, ailelerden çoçuklara kadar herkes vardı. Bu kadar yoğun katılımdan Paddock alanı da nasibini aldı tabi ki. Bir çok Hollanda’da yaşayan Türk aileler, Türk takımlarının yanına gelip başarılar diledi.

 

17309152714_daa1a7f270_z

 

Takım fotoğrafımız, Shell Eco-Marathon medyası tarafından Teknik Kontrolleri geçtiğimiz için çekildi bugün. Geçen yıl da olduğu gibi bu yıl da ekibimizin Ana sponsoru Başoğlu Kablo firması bizleri yalnız bırakmadı. İlkim Hanım ve Volkan Bey’in, İstanbul’dan kalkıp Hollanda’ya kadar gelmesi bizi fazlasıyla motive etti. Bizlerden hiçbir desteklerini esirgemedikleri için Ae2 Project Ekibi olarak kendilere sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

 

DSC_2064

 

Bugün oldukça kalabalık olan paddockta aracımızın takım fotoğrafından sonra hızlıca 2. test sürüşlerimiz için sıraya girdik. 2. test sürüşlerimizi de yaptıktan hemen sonra Shell Eco-Marathon’un tüm takımları yarış alanına çağırması ile aracımızı da alıp “tüm takımlar ile birlikte çekilecek” olan fotoğraf için yerimizi aldık. Shell bu yıl SEM Europe yarışlarının 30.yılını kutluyor. Aynı zamanda da SEM Europe, son kez Rotterdam’da gerçekleşiyor.

Bu sebepten Shell, tüm takımlara tek tek “Thank you Rotterdam” ve “Happy Birthday Eco-Marathon” sloganlarını söyletip, kameraya aldılar.

 

 Shell Eco-marathon Europe | Thank You, Rotterdam!

Test sürüşlerimizin devam etmesinden ötürü, yarış pistine en son giden takımlardan biriydik. Bu bizim için bir yandan iyi bir yandan da kötü oldu. İyi yanı en son geldiğimiz için en ön sıralarda yer aldık. Kötü yanı ise aracımız “İstanbul” u bu ölümsüz karede bulunduramadık. Fakat, bu çekimin ardından Shell Türkiye’den Meltem Hanım’ın tüm Türk takımları ile fotoğraf çektirmesi sayesinde daha güzel ve anlamlı bir karede hep birlikte yer almış olduk.

 

IMG_0358

 

HOLLANDA’DA TÜRK GECESİNE YARIM SAAT KALDI!

IMG_0378

 

Türk Gecemizi bu akşam saat 19:30’da kamp alanında gerçekleştireceğiz! Neler mi yapacağız? Yöresel lahmacunumuzu, çiğköftelerimizi ve baklavalarımızı doyasıya yiyeceğiz. Tabi ki bunların hepsini yaparken oyun havalarımızdan da eksik kalmayacağız. Şimdilik kamp alanımızda internet bağlantısı olmadığı için yapacaklarımızı sadece yazılar ile ifade edebiliyoruz. Yarın sizler ile Türk Gecesi’ndeki tüm görselleri ve videoları paylaşıyor olacağız.

Takipte Kalınız!

https://www.facebook.com/Ae2Project

 

Etiketler
Array ( [0] => 2 [1] => 3 [2] => 9 [3] => 1 [4] => 10 [5] => 214 [6] => 11 )