RÖZMAŞ METAL SANAYİ VE TİCARET A.Ş. ZİYARETİ

image 23 Eyl 2014
Rözmaş Metal Tic. ve San. A.Ş

 

Ae2Project Ekibi olarak geçen yıl gerçekleştirmiş olduğumuz ilk araç projemizle ülkemizi yurtdışında başarıyla temsil etmiştik. Bize geçen yıl ki çalışmalarımızda destek veren  Ana Sponsorlarımızdan Rözmaş Metal Sanayi ve Ticaret A.Ş. ye 6 Aralık 2011 Salı günü bir teşekkür ziyareti gerçekleştirdik.

Sabahın erken saatlerinde Rözmaş Metal Sanayi ve Ticaret A.Ş’ nin Gebze ‘ de bulunan merkezine gitmek için yola çıktık. Gebze Tren İstasyonuna indikten sonra Sayın Durmuş Özcan’ ın sekreteri Yıldız Hanım, bizi bulunduğumuz yerden şirketin özel arabasıyla aldırdı ve böylelikle rahatlıkla şirkete varmış olduk. İlk görüşmemizi Rözmaş Metal Sanayi ve Ticaret A.Ş ‘ın Patronu ve Genel Müdürü Durmuş Özcan ile gerçekleştirdik. Kendisi bizi çok iyi karşıladı. Şirketin genel yapısı hakkında bilgi verdi. Daha sonra şirketin mühendislerinden Cüneyt Bey bize şirketi gezdirdi. Parçaların üretim aşamalarını bize tek tek gösterdi ve onlar hakkında bilgi verdi. Bu üretim aşamasında fotoğraf çekiminin yasak olması nedeniyle, süreci görsel olarak aktaramıyoruz.
Gün sonunda Yıldız Hanım’ın sayesinde tekrar Gebze Tren İstasyonuna rahatça vardık. Rözmaş Metal Sanayi ve Ticaret A.Ş ‘ye bize katkılarından dolayı tekrar teşekkür eder, daha büyük projelerde bizlere destek olmalarını dileriz.

 

 

Array ( [0] => 1 )