Ekibimize Sundukları Eğitimler İçin Metyx Composites’e Teşekkür Ederiz

image 28 Ara 2014

DSCF1198Metyx Composites tarafından, Ae2 Project Team Kompozit Birimi Genç Mühendislerine günümüzün yeni yüksek performanslı malzemeleri olan kompozit malzemeler hakkında, kompozit malzeme üretim yöntemlerini içeren bir eğitim programı düzenlendi. Metyx Composites Manisa Fabrikası’nda gerçekleşen bu eğitimler, Vakum İnfüzyon ve RTM (Resin Transfer Moulding) üretim teknikleri konusunda uygulamalı olarak gerçekleştirildi. Ae2 Project’in eski aracı cam elyaftan yapılmış olup, yeni aracımız “İstanbul” ağırlık tasarrufu göz önünde bulundurularak karbon fiberden üretildi.

Metyx Composites bünyesindeki mühendisler ve çalışanlar tarafından verilen bu eğitim ile yüksek performanslı kompozit malzeme üretim tekniklerini genç mühendislerimize uygulamalı olarak aktardı.Eğitim sonrası yeterli bilgi ve deneyimi kazanan Ae2 Project Kompozit Takımı yeni kompozit uygulamalarında ve araçlarında bu üretim tekniklerini kalifiyeli olarak kullanacak olup, Metyx Composites’in kazandırdığı tecrübeleri kullanarak kompozit malzemelerini kendileri üretecek ve üretilen malzemelerin üzerine Ar-Ge çalışmalarını yapabilecektir.

DSCF1956

Yapılan tüm çalışmalarda genç mühendislere sundukları bu fırsatlar ve bizlere olan tüm destekleri için METYX COMPOSITES’e teşekkürlerimizi sunarız.

———————————————————————————————————————————————————————-

Eğitim süresince, bilgilerini bizimle sabırla paylaşan ve bizleri en iyi şekilde ağırlayan Üretim Mühendisleri Ali Emre KAYA ve Onur KAŞÇI’yla beraber Fehmi PARLAKKAYA Usta’ya bu keyifli eğitim için teşekkürlerimizi sunarız. 

———————————————————————————————————————————————————————

Metyx Composites’i daha yakından tanıyalım:

Telateks A.Ş.®’nin hızla büyüyen bölümü METYX Composites, yüksek performanslı teknik tekstil ürünleri üreticisidir. Bu ürünler; multiaxial örgüler (e-glass, aramid, karbon ve hibritler), karbon örgüler, RTM örgüler, dokuma örgüler ve vakum sarf malzemeleridir. Üretimde, yalnızca onaylı hammaddeler kullanılmaktadır ve tüm üretim süreci ISO 9001:2008 standartlarının gereklerine sıkı bir şekilde bağlı kalınarak yürütülmekte ve en yüksek kalitede örgülerin elde edilmesi sağlanmaktadır.

Daha fazlası için => METYX COMPOSITES
DSCF1236

DSCF1193

 

 

 

 

 

 

 

DSCF1117DSCF1125

 

 

 

 

 

 

DSCF1114DSCF1128

 

 

 

 

 

 

DSCF1135DSCF1131

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ae2Project | Facebook Foto Galerisi

Etiketler
Array ( [0] => 1 [1] => 10 [2] => 11 [3] => 7 )