İSO 10. Sanayi Kongresi ve İnovasyon Sergisine Katıldık

image 21 Ara 2011

14-15 Aralık 2011 tarihlerinde düzenlenen, sanayimizin ilgili kesimlerini bir araya getiren, her ölçekteki sanayi kuruluşunun faydalanabileceği bir etkinlik olmasını amaçlanan ve teması “Sürdürülebilir Rekabet Gücü: Dalgaları Yöneterek Geleceği Tasarlamak” olarak belirlenmiş olan “10.Sanayi Kongresi ve İnovasyon Sergisi”  ne güneş arabamız ANKA ile katıldık.

1.200’e yakın katılımcı ile gerçekleştirilen İSO 10. Sanayi Kongresi ve İnovasyon Sergisi’nde ikisi konuk konuşmacı olmak üzere toplam 28 konuşmacı söz alırken, sergi alanında ise Bilgi 10, Fikir-Proje 18, İnovasyon 15 ve Sponsorlar 19 olmak üzere toplam 62 kurum/kuruluş inovatif ürün ve projeleri ile yer almıştır.

İSO 10. Sanayi Kongresi ve İnovasyon Sergisine

Alternatif enerjilerin önem kazandığı bu dönemde Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Nihat Ergün ile güneş enerjisinin daha verimli  kullanımı konusundada sohbet etme imkanı bulduk.

Başka  üniversitedeki arkadaşlarımızın projelerinide görme ve inceleme imkanımızın  olduğu sergide bize bu imkanı sağlayan değerli hocamız Prof.Dr. Ahmet Topuz ‘a teşekkür ediyoruz.

 

Bir başka orginizasyonda bir arada olabilmeyi diliyoruz.

 

 


 

Array ( [0] => 3 )