Güneş Rüzgar Enerjisi Teknolojileri Semineri “Sunumdayız”

image 22 Ara 2011

Ae2Project Ekibi olarak, geçen Mayıs ayında  Avrupa da almış olduğumuz başarılı sonucun ardından bu seneki ilk davetimizi  Yıldız Teknik Üniversitesi’ nde faaliyet gösteren ve başarılı çalışmalarla kendinden sıkça söz ettiren Rüzgar Enerji Kulübü’den aldık.  26 Aralık Pazartesi günü Davutpaşa Kampüsü’nde organize edilecek etkinliğin adı “Güneş Rüzgar Enerjisi Teknolojileri Öğrenci Semineri. Etkinlik gerçek anlamda bilim dünyası ile ilgilenen tüm teknoloji tutkunlarına hitap ediyor. Bizde bu etkinkikte “Güneş Enerjili Araç Projesi” başlığı altında bir sunum yapacağız.

Davetli olduğumuz sunumda ekibimizin kuruluşundan başlayıp, 26-28 Mayıs 2011 tarihleri arasında Almanya’nın EuroSpeed Way Pistinde son bulan, Türkiye’nin İlk Solar Protatip Aracı’nın planlama ve üretim süreçleri yer alacaktır. Eğer siz de “Bir Güneş Arabası Nasıl Yapılır?” sorusunun cevabını almak ve bütün bu süreç hakkında aklınıza takılan soru işaretlerini gidermek istiyorsanız Güneş Rüzgar Enerjisi Teknolojileri Öğrenci Semineri’nde saat 15.20 – 15.40 arasında yapacağımız sunumumuza bekliyoruz. Organizasyonun  ardından yapmış olacağımız sunuma web sitemiz Ae2Project.Com üzerinden ulaşabilirsiniz. Ae2Project Ekibi olarak yeni projelerle sizlerle olmaya devam edeceğiz. Hayran sayfamızdan projelerimizi daha yakından takip edebilirsiniz.

Güneş ve Rüzgar Enerjisi Teknolojileri Öğrenci Seminerleri 2011

Rüzgar Enerji Kulübü hakkında detaylı bilgiye www.ruzgarenerjisikulubu.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Sitede ek olarak etkinlik başvuru formu ve detaylı program yer almaktadır Etkinlik herkese açık olup katılım ücretsizdir. Ayrıca etkinliğin sonunda katılımcılara sertifika verilecektir.

Etiketler
Array ( [0] => 1 [1] => 214 )