Fuar Günlükleri: Win Eurasia

18 Mar 2018

WIN EURASIA Metalworking ve WIN EURASIA Automation fuarları 15-18 Mart 2018 tarihinde TÜYAP İstanbul’da aynı çatı altında buluştu. Sektörün talepleri doğrultusunda, Avrasya bölgesinin önde gelen ticari fuarları 2018 yılındaki etkinlikte güçlerini birleştirerek farklı 6 alanı aynı yerde olmasını sağladı.

Ae2 Project olarak 15 Mart günü sabahı erkenden uyandık ve aracımızı atölyeden alarak fuar alanına götürdük, Hall 1’de A15 standımıza yerleştik ve ziyaretçilerimiz beklemeye başladık.

Fuara gelen firmaları ve sergilenen teknolojileri aracımızı taşırken uzaktan görmüştük, yakından incelemek ve sohbet etmek için dönüşümlü olarak etrafı keşfetmeye başladık, Endüstri 4.0 bölümü bizi gerçekten çok heyecanlandırdı.

O kadar çok heyecanlıydık ki ilk gün göz açıp kapatıncaya kadar geçti, ikinci gün standımızda misafirlerimizi beklerken bir anda Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sayın Faruk Özlü’nün bize doğru geldiğini gördük, çalışmalarımızı ve hayallerimizi paylaştık.

Günler çok hızlı akıyordu 18 Mart günü olmuştu, Çanakkale Destanının 103. yıl dönümünde “Alternatif Enerjili Araçların Dünü Bugünü ve Yarını” konulu sunumuz vardı, kürsüye geçtik ve karbon emisyonunu azaltmak için neler yapılıyor ve biz bunun neresindeyiz anlattık.

Artık ayrılık vakti gelmişti, toplandık ve atölyemize yola koyulduk. Gelecek etkinliklerde görüşmek üzere..

Array ( [0] => 1 [1] => 214 )