18 Nisan’da BİLTEK 2011’de Sunumdayız

image 16 Nis 2011

Ae2Project Ekibi olarak ilk davetimizi Yıldız Teknik Üniversitesi’nde faaliyet gösteren ve başarılı çalışmalarla kendinden sıkça söz ettiren Genç Araştırmacılar Kulübü’nden aldık. 18 Nisan 2011 Pazartesi günü Davutpaşa Kampüsü’nde organize edilen etkinliğin adı “Bilim ve Teknoloji Günleri 2011” . Etkinlik gerçek anlamda bilim dünyası ile ilgilenen tüm teknoloji tutkunlarına hitap ediyor. Bizde “Türkiye ve Dünya’da Alternatif Arabalar” başlığı altında bir sunum yapacağız.

Davetli olduğumuz sunumda alternatif enerjili arabaların esrarengiz dünyasına minik bir yolculuk yapacağız. Bu yolculukta bizlere eşlik etmek isteyen teknoloji meraklısı tüm yolcularımızı Bilm ve Teknoloji Günleri 2011’de saat 15.00 – 15.30 arasındaki sunumumuza bekliyoruz. Etkinlikten sonra sunumu slayt olarak sitemizde paylaşacağız. Organizasyonun Tanıtım Sponsoru ElektrikPort.Com tarafından çekilecek videoya da sitemizde yer vereceğiz. Bizi Takip etmeye devam edin 🙂

Genç Araşçtırmacılar Kulübü hakkında detaylı bilgiye gencarastirmacilar.com sayfasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca etkinliğe kayıt yaptırmak için goo.gl/J9vzl başvuru formunu doldurmalısınız. Detaylı program için ElektrikPort.Com ‘u ziyaret ediniz.

 

Tarih: 18 Nisan 2011 Pazartesi

Yer: YTÜ Davutpaşa Kampüsü – Fen Edebiyat Konf. Salonu

 

 

Array ( [0] => 3 [1] => 5 [2] => 214 )