2013 Solarex Fuarı’ndayız

image 7 Nis 2013

Ekibimiz ile birlikte 11-13 Nisan’da düzenlenecek olan Solarex Güneş Enerjisi ve Teknolojileri Fuarı’ndayız. Yeni aracımız ile birlikte siz değerli ziyaretçilerimize, Ae2 Project’in 2013 versiyonu güneş enerjili aracı ve geçmiş senelerde kullandığımız aracımızı sergileyeceğiz. Yeni tasarım, yeni  gövde, yeni sistemler ve beklenen yeni rengimiz fuarda paylaşılacak bilgiler arasında. En önemlisi ise Ae2 Project’in tüm basın organlarının önünde yapacağı büyük Basın Lansmanı!

“Ae2’nin Miladı: Solarex”

Ae2 Project’in bugün elinde bulunan başarı derecelerinde, hem yurt içinde hem de global ölçüde kendinden söz ettiren bir takım olmasında, Solarex Fuarı’nın da katkısı çok fazladır. Eğer hedefiniz “Güneş Enerjili Araç” yapmaksa, sadece bilgi sizi bir yerlere götürmeye yetmeyecektir. Sahip olduğunuz teknik donanım ne kadar kuvvetli olursa olsun bu parlak fikirleri hayata geçirmek için gerekli imkanlar ve birikime sahip değlseniz, projelerinizi hayata geçirmek kolay olmayacaktır. Ekibimizin de kurulduğu tarihten itibaren başarılar elde eden projesi, 2011 yılında katıldığımız 4. Solarex Fuarı ile hayata geçebilme aşamasını gerçekleştirmiştir. Elimizde sadece araç çizimleri ve teknik planlarımızın olduğu 2011 yılında, katıldığımız “Solarex 2011” bizim için tam bir dönüm noktası olmuştur. Yaptığımız teknik çalışmalarımızı, hedeflerimizi ve bu doğrultudaki donanımlarımızı anlatma imkanı bulduğumuz fuarda Ae2 Project, ilk sponsorlarını bulmuş oldu. Daha önce de ekibimize verdiği desteklerden bahsettiğimiz Haldun Abi ile tanışıklığımız ve dostluğumuz yine o yıllara dayanmaktadır.

“49 metrekare’lik standımızla Fuarın en büyük standlarından biri olan Ae2 Project’in standına katılımlarınızı bekliyoruz.”

“6. Yılında Solarex”

Bu sene 6.’sı düzenlenecek olan Solarex Güneş Enerjisi ve Teknolojileri Fuarı, 11 Nisan saat 10:00 da kapılarını ziyaretçilerine açıyor. Sektörde faaliyet gösteren bir çok yerli ve yabancı firmanın katılımıyla gerçekleşecek olan fuara çok sayıda ziyaretçinin gelmesi bekleniyor. Her sene güneş enerjisi sektöründeki büyük yatırımcıları bir araya getiren Solarex, oldukça zengin bir katılımcı portföyüne sahip. Ülkemiz adına son yıllarda solar enerji üzerine yatırım yapan ve yerli üretime başlayan şirketlerin de fuara katılacak olması, ziyaretçilerin global açıdan “güneş enerjisi” hakkında bilgi alabilmeleri için güzel bir fırsat olacaktır.

“Ae2 Basın Galası | Davetlisiniz ! “

Ae2 Project | Basın Lansmanı
Ae2 Project | Basın Lansmanı

Fuarda SEM 2013 yarışları için ürettiğimiz yeni aracımızın 11 Nisan Saat 15:00’da Kapadokya Salonu’nda basın galası yapılacaktır. Çalışmalarımızı, başarılarımızı ve 3. senemizde geçtiğimiz aşamaları basın ve siz değerli katılımcılara anlatacağımız büyük galaya, tüm alternatif enerjili araç meraklılarını bekliyoruz. Diğer bir nokta ise gerçekleşecek olan lansmanın Solarex Fuarı’nda yapılacak olmasıdır. Büyük hedeflere yürürken ilk adımlarımızı Solarex Fuarı ile atmış olmak, ilk günlerimizde olduğu gibi bugün de bizlere mutluluk vermektedir.

Aracımızın Ar-Ge aşamalarında yapılan titiz çalışmalar, sponsorlarımız sayesinde başarı ile sonuçlandırılmıştır. Kurulduğumuz günden bu yana desteklerini bizden esirgemeyen tüm sponsorlarımıza bir kez daha teşekkür ederiz. Yapılan yenilikler, değişiklikler ve diğer tüm bilgileri, yeni aracımızın ilk kez görücüye çıkacağı 11 Nisan‘da standımızı ziyaret ederek öğrenebilirsiniz. Fuarda görüşmek dileğiyle.

Ae2 Project Solarex 2013
Basın Daveti için Tıklayınız

Array ( [0] => 214 )